"RAU Hyaluron Plus 30 ml " koncentrāts sejas ādas kopšanai

"RAU Hyaluron Plus 30 ml " koncentrāts sejas ādas kopšanai

€29,80
ar PVN
Daudzums

*Raucosmetics.lv preču cenās ir iekļauts Latvijas valsts noteiktais PVN. Atkarībā no piegādes adreses, norēķināšanās laikā PVN var atšķirties.

  • Iegūstiet sejas liftingu bez injekcijām
  • Efektīva hialuronskābi saturoša pretnovecošanās želeja
  • Likvidē grumbiņas un "vārnu kājiņas"
  • Piemērots arī jūtīgai ādai
  • Nesatu minerāleļļas, silikoneļļas, PEG(polietilēna glikolus) un parabēnus
  • Nesatur smaržvielas un krāsvielas

Ražots: VĀCIJĀ

"RAU Hyaluron Plus"

Hialuronskābe ir viena no spēcīgākajām un efektīvākajām dabiskajām ādas mitrinātājām, kas lieliski veic mitruma piesaisti ādas slāņiem un saglabā ādas tvirtumu . Tieši tādēļ, tā ir viena no populārākajām sastāvdaļām kosmētisko produktu ražošanā. Viena šīs skābes molekula spēj piesaistīt un noturēt līdz pat tūkstoš molekulām ūdens. Turklāt hialuronskābe atbild par kolagēna un elastīna ražošanos, tajā pašā laikā pozitīvi ietekmējot ādas atjaunošanās spējas.

Gadiem ejot un apkārtējās vides ietekmē, āda zaudē uzkrāto hialuronskābi, kas ir iemesls ādas novecošanās procesiem un tādēļ ādā rodas grumbas. Tieši tādēļ ir nepieciešams uzņemt papildus hialuronskābi, lai saglabātu ādu jaunu!

Mūsu koncentrāts sastāv no augstas molekulārās un zemas molekulārās hialuronskābes kombinācijas, tādējādi veicot mitruma sastošu un nostiepjošu efektu dažādos ādas slāņos. Pateicoties tā lieliskajai spējai piesaistīt mitrumu, lietojot to regulāri, jūs varat redzēt jau tūlītēju efektu. Tas ir maigs, augstas kvalitātes produkts, kuru lietošanai vajadzīgi tikai pāris pilieni. Tas uzsūcas jūsu ādā nekavējoties.

Lietojot to zem savas ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem, tas acīmredzami samazinās nevēlamās grumbiņas. Jūsu āda kļūs jauneklīgāka un tvirtāka, bez injekciju procedūrām. Pateicoties tā unikālajam sastāvam "RAU Hyaluron Plus" jūs varat lietot pat uz jūtīgas ādas, tai skaitā arī acu zonā.

Lietošana:

Uzklājiet tikai pāris pilienus koncentrāta uz nevēlajamām krunciņām un pēc tam varat lietot savus ierastos sejas kopšanas līdzekļus.

Svarīgās sastāvdaļas:

o Butilene licola (INCI: BUTILĒNGLIKOLS)

o Hialuronskābe (INCI: NĀTRIJA HIALURONĀTS)

o Pienskābe (INCI: PIENSKĀBE)

o Pentilēnglikols (INCI: PENTILĒNGLIKOLS)

INGREDIENTI:ŪDENS (ŪDENS), BUTILĒNGLIKOLS, PENTILĒNGLIKOLS, NĀTRIJA HIALURONĀTS, ETILHEKSILGLICERĪNS, PIENSKĀBE, FENOKSIETANOLS


2010-10275

Īpašie pasūtījuma numuri

16 citi tās pašas kategorijas produkti: