"RAU Hyaluron Ultimative Lifting 200 ml"

"RAU Hyaluron Ultimative Lifting 200 ml"

€129,99
ar PVN
Daudzums

*Raucosmetics.lv preču cenās ir iekļauts Latvijas valsts noteiktais PVN. Atkarībā no piegādes adreses, norēķināšanās laikā PVN var atšķirties.

Hyaluron Ultimate Lifting PROFILINE 

 efektīvs hialuronskābes gēls

 piemērots arī acu zonai

  atbalsta ādas dabisko mitrinošo faktoru

 Var būt ādu liftings iedarbība

 izstrādāts un ražots Vācijā 

Āda

Sejas gēls ir īpaši piemērots nobriedušai, sausai un jutīgai ādai.

Lietošana

Uzklājiet uz attīrītas sejas ādas un iemasējiet.

VAR

- Pierādīts, ka tas samazina grumbas
- mitrumu veicinošs ilgtermiņa efekts
- nodrošina skaistu mirdzumu

Hyaluron Ultimate Lifting ir viens no mūsu visvairāk pārdotajiem serumiem cīņā pret ādas novecošanos. Hialuronskābes serumu gēla formā var īpaši patīkami uzklāt uz ādas un tas ātri uzsūcas. Tas ir ideāli piemērots zem dekoratīvās kosmētikas, BB krēma vai tonālā krēma un var nodrošināt starojošu, gludāku ādu, īpaši kombinācijā ar to.

Hialurona gēla seruma aktīvo vielu kombinācija:

Hialuronskābe ir endogēna viela, kas var saistīt šķidrumu lielos daudzumos. Papildus ūdenim tā ir viena no svarīgākajām mūsu saistaudu uzpildes vielām. Mūsu Hialurona serums satur tīras augstas un zemas molekulmasas hialuronskābes kombināciju augstā koncentrācijā, tādējādi tam var būt mitrumu saistoša un nedaudz ādu savelkoša iedarbība dažādos ādas slāņos. Garās ķēdes hialuronskābe var efektīvi saistīt mitrumu ādas virsējā slānī un tādējādi efektīvi iedarboties uz ādu. Īso ķēžu hialuronskābe ietekmē ādas virsējo slāni un ilgtermiņā var nodrošināt veselīgu mitruma līdzsvaru. Hialuronskābe stimulē kolagēna un elastīna ražošanu, kas ļauj ādai labāk atjaunoties.

Mitruma palielināšanos pastiprina kukurūzas cietes un beta vulgaris ekstrakta augu komplekss lielās devās. Dabiskie mitrinošie faktori (NMF) tiek atbalstīti, lai saglabātu mitrumu ādā vismaz 24 stundas. Šīs mitrinošās īpašības ir pierādītas, kombinējot divas in vivo metodes.

Sastāvdaļas

RC189987

Īpašie pasūtījuma numuri

16 citi tās pašas kategorijas produkti: