KAS IR SĪKDATNES

Sīkdatnes ir mazi informācijas faili, kurus www.raucosmetics.lv apmeklētāja pārlūkprogramma saglabā www.raucosmetics.lv apmeklētāja datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju, piemēram, www.raucosmetics.lv apmeklētāja pieslēgšanās informāciju, un var veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību.

www.raucosmetics.lv mājaslapā izmantotās sīkdatnes nevar identificēt www.raucosmetics.lv apmeklētāju personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā: IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes.

KĀ wwww.raucosmetics.lv izmanto SĪKDATNES

www.raucosmetics.lv mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem:

  • Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu www.raucosmetics.lv mājaslapas darbību, tai skaitā, ļautu www.raucosmetics.lv apmeklētājam izmantot www.raucosmetics.lv mājaslapas pakalpojumus un pieslēgties savam www.raucosmetics.lv mājaslapas klienta kontam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz www.raucosmetics.lv mājaslapas leģitīmo interesi nodrošināt www.raucosmetics.lv mājaslapas darbību un sniegt www.raucosmetics.lv apmeklētājiem pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas līdz www.raucosmetics.lv apmeklētājs aizver savu pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.
  • Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj www.raucosmetics.lv mājaslapai atpazīt un saskaitīt www.raucosmetics.lv mājaslapas apmeklētāju skaitu, un redzēt, kā šie apmeklētāji pārvietojas w www.raucosmetics.lv mājaslapā. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot www.raucosmetics.lv mājaslapas darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas opciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas www.raucosmetics.lv apmeklētāja iekārtā pastāvīgi.
  • Funkcionālās sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj www.raucosmetics.lv mājaslapai atcerēties www.raucosmetics.lv apmeklētāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot www.raucosmetics.lv mājaslapu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz www.raucosmetics.lv mājaslapas leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu www.raucosmetics.lv mājaslapas lietošanu. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas www.raucosmetics.lv apmeklētāja iekārtā pastāvīgi.
  • Mērķa/reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu www.raucosmetics.lv apmeklētāja veikto www.raucosmetics.lv mājaslapas apmeklējumu, www.raucosmetics.lv apmeklētāja apmeklētās tīmekļa vietnes un saites, ko esat izmantojis, ar mērķi piedāvāt un attēlot www.raucosmetics.lv apmeklētāja interesēm atbilstošus www.raucosmetics.lv mājaslapas vai www.raucosmetics.lv Mājaslapas sadarbības partneru produktus vai pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz www.raucosmetics.lv apmeklētāja piekrišanu. Apmeklējot www.raucosmetics.lv mājaslapu un izmantojot www.raucosmetics.lv mājaslapas sniegtos pakalpojumus www.raucosmetics.lv apmeklētājs piekrīt, ka tiek izmantotas mērķa/reklāmas sīkdatnes. Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek glabātas līdz www.raucosmetics.lv apmeklētājs savā pārlūkprogrammā dzēsīs sīkdatnes.

Sīkdatnes apstrādājam un saņemam www.raucosmetics.lv mājaslapa un www.raucosmetics.lv mājaslapas sadarbības partneri, kuri nodrošina www.raucosmetics.lv mājaslapas darbību, apkopo un analizē www.raucosmetics.lv apmeklētāju darbību www.raucosmetics.lv mājaslapā. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

KĀ IEROBEŽOT UN IZDZĒST SĪKDATNES

Ja www.raucosmetics.lv apmeklētājs vēlas ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot www.raucosmetics.lv apmeklētāja lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. www.raucosmetics.lv apmeklētājs nevar atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt www.raucosmetics.lv mājaslapas funkcionēšanu. Arī no analītisko sīkdatņu izmantošanas www.raucosmetics.lv apmeklētājs nevar atteikties, jo tās ir nepieciešamas, lai www.raucosmetics.lv mājaslapa uzlabotu savu darbību.

www.raucosmetics.lv mājaslapā tiek izmantoti Google Analytics pakalpojumus. www.raucosmetics.lv apmeklētāji var atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org.

IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ

www.raucosmetics.lv mājaslapai ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās www.raucosmetics.lv mājaslapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta www.raucosmetics.lv mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

KONTAKTINFORMĀCIJA

www.raucosmetics.lv apmeklētājiem ir tiesības vērsties datu aizsardzības uzraudzības iestādē - Datu Valsts Inspekcija, Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, LV-1011, Tālr.: 67223131, E-pasts: info@dvi.gov.lv