"RAU Hyaluron Ultimate Lifting 50 ml" serumi sejai

"RAU Hyaluron Ultimate Lifting 50 ml" serumi sejai

€37,90
ar PVN
Daudzums

*Raucosmetics.lv preču cenās ir iekļauts Latvijas valsts noteiktais PVN. Atkarībā no piegādes adreses, norēķināšanās laikā PVN var atšķirties.

  • Iegūstiet sejas liftingu bez injekcijām
  • Efektīva, hialuronskābi saturoša pretnovecošanās želeja
  • Likvidē grumbiņas un "vārnu kājiņas"
  • Piemērots arī jūtīgai ādai
  • Nesatu minerāleļļas, silikoneļļas, PEG(polietilēna glikolus) un parabēnus
  • Nesatur smaržvielas un krāsvielas

Ražots: VĀCIJĀ

"RAU Hyaluron Ultimate Lifting"

Hialuronskābe ir viena no spēcīgākajām un efektīvākajām dabiskajām ādas mitrinātājām, kas lieliski veic mitruma piesaisti ādas slāņiem un saglabā ādas tvirtumu . Tieši tādēļ, tā ir viena no populārākajām sastāvdaļām kosmētisko produktu ražošanā. Viena šīs skābes molekula spēj piesaistīt un noturēt līdz pat tūkstoš molekulām ūdens. Turklāt hialuronskābe atbild par kolagēna un elastīna ražošanos, tajā pašā laikā pozitīvi ietekmējot ādas atjaunošanās spējas.

Gadiem ejot un apkārtējās vides ietekmē, āda zaudē uzkrāto hialuronskābi, kas ir iemesls ādas novecošanās procesiem un tādēļ ādā rodas grumbas. Tieši tādēļ ir nepieciešams uzņemt papildus hialuronskābi, lai saglabātu ādu jaunu

Mūsu koncentrāts sastāv no augstas molekurālās un zemas molekulārās hialuronskābes kombinācijas, tādejādi veicot mitrumu saistošu un nostiepjošu efektu dažādos ādas slāņos. Pateicoties tā lieliskajai spējai piesaistīt mitrumu, lietojot to regulāri, jūs varat redzēt jau tūlītēju efektu. Tas ir maigs, augstas kvalitātes produkts, kuru lietošanai nepieciešami tikai pāris pilienu. Tas iesūcas jūsu ādā nekavējoties.

Lietojot to zem savas ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem, tas acīm redzami samazinās nevēlamās grumbiņas. Jūsu āda kļūs jauneklīgāka un tvirtāka, bez injekciju procedūrām. Pateicoties tā unikālajam sastāvam "RAU Hyaluron Ultimate Lifting" krēmu jūs varat lietot pat uz jūtīgas ādas, tai skaitā arī acu zonā.

Lietošana:

Uzklājiet tikai pāris pilienus koncentrāta uz nevēlamajām krunciņām un pēc tam varat lietot savus ierastos sejas kopšanas līdzekļus.

Svarīgās sastāvdaļas:

o Butilēnglikola (INCI: BUTILĒNGLIKOLS)

o Hialuronskābe (INCI: NĀTRIJA HIALURONĀTS)

o Hidrolizēta Kukurūzas ciete (INCI: HIDROLIZĒTA KUKURŪZAS CIETE)

o Pentilēnglikols (INCI: PENTILĒNGLIKOLS)

o BETA VULGARIS (Bietes) SAKŅU EKSTRAKTS

INGREDIENTI:ŪDENS (ŪDENS), BUTILĒNGLIKOLS, PENTILĒNGLIKOLS, NĀTRIJA HIALURONĀTS, HIDROLIZĒTA KUKURŪZAS CIETE, BETA VULGARIS (BIEŠU) SAKŅU EKSTRAKTS, ETILHEKSILGLICERĪNS, TETRANĀTRIJA GLUTAMĀTA DIACETĀTS, NĀTRIJA HIDROKSĪDS, FENOKSIETANOLS

189987

Īpašie pasūtījuma numuri

16 citi tās pašas kategorijas produkti: