RAU Hand Care Cleansing Gel 100 ml - antibakteriāla roku tīrīšanas želeja (70% spirts, alveja, jojoba un pantenols)

RAU Hand Care Cleansing Gel 100 ml - antibakteriāla roku tīrīšanas želeja (70% spirts, alveja, jojoba un pantenols)

€24,80
ar PVN
Daudzums

*Raucosmetics.lv preču cenās ir iekļauts Latvijas valsts noteiktais PVN. Atkarībā no piegādes adreses, norēķināšanās laikā PVN var atšķirties.

✔ 70% Alkohol
✔ Aloe Vera
✔ Jojoba
✔ Panthenol
✔ tötet bis zu 99,9% Keime

RAU roku kopšanas tīrīšanas želeja ar spirtu (70%), alveju, jojobu un pantenolu

Cīnies ar mikrobiem ar 70% alkohola saturu !!

Mūsu RAU roku kopšanas tīrīšanas želeja ne tikai aizsargā jūs no mikrobiem, bet arī rūpējas par jūsu rokām, pateicoties alvejai, pantenolam un jojobai, tās paliek zīdaini gludas.

Rūpīgi un bez ūdens nomazgājiet rokas - ideāli piemērots ceļojumiem! Neatkarīgi no tā, vai iepērkaties, braucat vilcienā vai ceļojat: RAU roku kopšanas tīrīšanas želeja ir ideāls pavadonis.

Vai jūs zināt problēmu, kad rokas ir saplaisājušas un sāp, jo jūs tās pastāvīgi mazgājat vai notīriet ar skarbiem antiseptiķiem? Tas tagad ir pagātnē!

Mūsu jaunais roku dezinfekcijas līdzeklis ar 70% alkohola un barojošām aktīvām sastāvdaļām, piemēram, alveju, jojobu un pantenolu, rūpīgi attīra ādu. Pateicoties augstajam alkohola saturam, šim gēlam ir antiseptiska iedarbība. Var iznīcināt līdz pat 99,9% mikrobu!

Aktīvās sastāvdaļas alveja, jojoba un pantenols baro ādu un nodrošina to ar mitrināšanu. Tas ļauj pat visjutīgākajām rokām izbaudīt šo roku želeju.

Maigs antiseptisks gēls, kas ideāli piemērots ikdienas lietošanai.

G-RC11611

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: