"Hand care cleansing gel" attīrošais gēls 100 ml

"Hand care cleansing gel" attīrošais gēls 100 ml

€24,80
ar PVN
Daudzums

*Raucosmetics.lv preču cenās ir iekļauts Latvijas valsts noteiktais PVN. Atkarībā no piegādes adreses, norēķināšanās laikā PVN var atšķirties.

✔ 70% alkohola
✔ Alveja
✔ Jojoba
✔ Pantenols
✔ nogalina līdz 99,9% baktēriju

"RAU Hand care cleansing gel" ar spirtu (70%), alveju, jojobu un pantenolu

Cīnies ar mikrobiem ar 70% alkohola saturu !!

Mūsu RAU roku kopšanas tīrīšanas želeja ne tikai aizsargā jūs no mikrobiem, bet arī rūpējas par jūsu rokām, pateicoties alvejai, pantenolam un jojobai, tās paliek zīdaini gludas.

Rūpīgi un bez ūdens nomazgājiet rokas - ideāli piemērots ceļojumiem! Neatkarīgi no tā, vai iepērkaties, braucat vilcienā vai ceļojat: RAU roku kopšanas tīrīšanas želeja ir ideāls pavadonis.

Vai jūs zināt problēmu, kad rokas ir saplaisājušas un sāp, jo jūs tās pastāvīgi mazgājat vai notīriet ar skarbiem antiseptiķiem? Tas tagad ir pagātnē!

Mūsu jaunais roku dezinfekcijas līdzeklis ar 70% alkohola un barojošām aktīvām sastāvdaļām, piemēram, alveju, jojobu un pantenolu, rūpīgi attīra ādu. Pateicoties augstajam Alkohola saturam, šim gēlam ir antiseptiska iedarbība. Var iznīcināt līdz pat 99,9% mikrobu!

Aktīvās sastāvdaļas alveja, jojoba un pantenols baro ādu un nodrošina to ar mitrināšanu. Tas ļauj pat visjutīgākajām rokām izbaudīt šo roku želeju.

Maigs antiseptisks gēls, kas ideāli piemērots ikdienas lietošanai.

RC11611

Īpašie pasūtījuma numuri

16 citi tās pašas kategorijas produkti: