"RAU Stem cell eye cream" ādai ap acīm 15 ml

"RAU Stem cell eye cream" ādai ap acīm 15 ml

€34,80
ar PVN
Daudzums

*Raucosmetics.lv preču cenās ir iekļauts Latvijas valsts noteiktais PVN. Atkarībā no piegādes adreses, norēķināšanās laikā PVN var atšķirties.

  • Ideālas rūpes ādai ap acīm pēc 30
  • Īpaši radīts jūtīgai ādai
  • Pretnovecošanās efekts
  • Nesatur minerāleļļas un parabēnus
  • Nesatur PEG (polietilēna glikolus)
  • Augstas kvalitātes ādas kopšanas līdzeklis

Ražots: VĀCIJĀ

"RAU cilmes šūnu krēms ādai ap acīm"

Augstas klases acu krēms no augu cilmes šūnu ekstrakta.

Vērtīgs un efektīvs luksusas klases pretnovecošanās acu krēms. Pielāgots īpaši jūtīgajai ādai acu zonā, tās ir īpašas rūpes jūsu ādai pēc 30. Tā kā "Rau Stem Cell Eye Cream" ir ļoti bagāts ar aktīvajām sastāvdaļām, tas nav paredzēts ļoti jaunai ādai.

Pateicoties tā unikālajām sastāvdaļām redzamus rezultātus sasniegsiet jau pēc pāris lietošanas reizēm.

"Rau Stem Cell Eye Cream" pārbaudītās pretnovecošanās sastāvdaļas, kā piemēram: hialuronskābei un trīs dažāda veida cilmes šūnu kompleksam, efektīvi palēnina novecošanās procesus.

Mūsu cilmes šūnu sastāvdaļas tiek ražotas no Šveices "Uttwiler Spätlauber" āboliem, Franču sarkanajām vīnogām un Šveices Alpu rozes.

Šveices "Uttwiler Spätlauber" āboli palīdz ādai atgūt vitalitāti, aizsargājot to no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes.

Vīnogu cilmes šūnas nodrošina ādai aizsardzību no saules radītās UV staru negatīvās ietekmes. Šīs sastāvdaļas efektīvi aizsargā ādu no novecošanās pazīmēm.

Cilmes šūnas spēj aktivizēt specifiskus receptorus, liekot arī mūsu ādas cilmes šūnām sarosīties, lai ilgtermiņā radītu jaunākas un stiprākas šūnas. Vienkāršāk sakot tās kā ādai dabiski atjaunoties, kā rezultātā samazina smalkās krunciņas, padarot seju gludāku un tās toni vienmērīgāku, turklāt augu cilmes šūnas pasargā ādu no saules kaitīgā starojuma. Atšķirībā no augu ekstraktiem, kas jau izsenis tiek izmantoti kosmetoloģijā, cilmes šūnās ir 1000 reižu lielāka antioksidantu koncentrācija.

Hialuronskābe ir viena no spēcīgākajām un efektīvākajām dabiskajām ādas mitrinātājām, kas lieliski veic mitruma piesaisti ādas slāņiem un saglabā ādas tvirtumu . Tieši tādēļ, tā ir viena no populārākajām sastāvdaļām kosmētisko produktu ražošanā. Viena šīs skābes molekula spēj piesaistīt un noturēt līdz pat tūkstoš molekulām ūdens. Turklāt hialuronskābe atbild par kolagēna un elastīna ražošanos, tajā pašā laikā pozitīvi ietekmējot ādas atjaunošanās spējas.

Turklāt "Rau Stem Cell Eye Cream" satur inovatīvu sastāvdaļu kompleksu: Albizia Julibrissin (persiešu zīdkoks) un fosfolifīdus, kas kombinācijā ar pārējām aktīvajām sastāvdaļām palīdz novērst acs plakstiņu noslīdēšanu.

Lietošana: Uzklāt no rīta un vakarā uz attīrītas ādas ap acīm.

Svarīgās sastāvdaļas:

o Persiešu zīdkoks (INCI: ALBIZIA JULIBRISSIN MIZAS EKSTRAKTS)

o Askorbinskābe (INCI: ASKORBĪNSKĀBE)

o Askorbilpalmitāts (INCI: ASCORBYL PALMITATE)

o Augļu skābe (INCI: CITRONSKĀBE)

o Hialuronskābe (INCI: NĀTRIJA HIALURONĀTS)

o Izomalti (INCI: ISOMALT)

o Lecitīns (INCI: LECITHIN)

o Pienskābe (INCI: PIENSKĀBE)

o Neitrālā eļļa (INCI: KAPRILS/KAPRIKA TRIGLICERĪDS)

o Fosfolipīds (INCI: FOSFOLIPĪDI)

o Skvalēns (INCI: SQUALANE)

o Cilmes šūnu ekstrakts (INCI: VITIS VINIFERA AUGĻU ŠŪNU KULTŪRAS EKSTRAKTS, MALUS DOMESTICA AUGĻU ŠŪNU KULTŪRAS EKSTRAKTS, RODODENDRA FERRUGINEUM LAPU KULTŪRAS EKSTRAKTS)

o nātrija stearoilglutamāts (INCI: NĀTRIJA STEAROILGLUTAMĀTS)

o Tokoferols-vitamīns E (INCI: TOKOFEROLS)

o Ksantāna (INCI: XANTHAN GUM)

INGREDIENTI:AQUA (ŪDENS), CETEARILSPIRTS,GLICERĪNS, RICINUS COMMUNIS (RĪCINEĻĻA) SĒKLU EĻĻA, DICAPRYLYL KARBONĀTS, ALBIZIA JULIBRISSIN BARKEXTRACT, SQUALANE, VITIS VINIFERA AUGĻU ŠŪNU KULTŪRAS EKSTRAKTS, MALUS DOMESTICA AUGĻU ŠŪNU KULTŪRAS EKSTRAKTS, RODODENDRA FERRUGINEUMLEAF ŠŪNU KULTŪRAS EKSTRAKTS, KSANTĀNA SVEĶI, NĀTRIJA HIALURONĀTS, DARUTOSĪDS, FOSFOLIPĪDI, KAPRIL/KAPRĪNA TRIGLICERĪDI, IZOMALTS, NĀTRIJA STEAROILS, GLUTAMĀTS, BENZOSKĀBE: SPIRTS, TOKOFEROLS,ETILHEKSILGLICERĪNS, ASKORBILPALMITĀTS,ASKORBĪNSKĀBE, CITRONSKĀBE SKĀBE, LECITĪNS, PIENSKĀDSKĀBE, POLIAMINOPROPILBIGUANĪDS, NĀTRIJA BENZOĀTS,FENOKSIETANOLS, DEHIDROETIĶSKĀBE:PARFĪMS (SMARŽVIELA)

RC2051

Īpašie pasūtījuma numuri

16 citi tās pašas kategorijas produkti: