RAU cosmetics Hyaluron Testeru komplekts
  • Izpārdošana!

RAU cosmetics Hyaluron Testeru komplekts

€26,40
€21,40 - €5,00
ar PVN
Daudzums

RAU Testeru komplekts sastāv no:

  • RAU Silver Facial Washgel, 50 ml
  • RAU Hyaluron + Cream, 5 ml
  • RAU Hyaluron Ultimative Lifting, 5 ml
  • RAU Hyaluron Effect Mask, 5 ml
  • RAU Collagen & Hyaluronic Acid Mask, 1x
  • RAU Enzympeeling, 5 ml
  • RAU Tri-Peeling, 5 ml

„RAU Hyaluron Effect”

Mūsu maigā želejveida maska ir ideāla sausai, ļoti sausai un nogurušai ādai. Tā nekavējoties atjauno mitruma līdzsvaru ādā, ļaujot tai kļūt tvirtākai un jūtami attīrītākai. Atvēsinošais efekts nomierina ādu un parada to svaigāku.

Kā zināms Hialuronskābe ir viena no spēcīgākajām un efektīvākajām dabiskajām ādas mitrinātājām, kas lieliski veic mitruma piesaisti ādas slāņiem un saglabā ādas tvirtumu . Tieši tādēļ, tā ir viena no populārākajām sastāvdaļām kosmētisko produktu ražošanā. Viena šīs skābes molekula spēj piesaistīt un noturēt līdz pat tūkstoš molekulām ūdens.  Turklāt hialuronskābe atbild par kolagēna un elastīna ražošanos, tajā pašā laikā pozitīvi ietekmējot ādas atjaunošanās spējas.

Gadiem ejot un apkārtējās vides ietekmē, āda zaudē uzkrāto hialuronskābi, kas ir iemesls ādas novecošanās procesiem un tādēļ ādā sāk veidoties grumbas. Tieši tādēļ ir nepieciešams uzņemt papildus hialuronskābi, lai saglabātu ādu jaunu.

Lietošana:

Uzklāt uz tīras ādas un ļaut iedarboties 15-20 min. Pēc tam ar vieglām masāžas veida kustībām pārpalikumu noņemiet un noskalojiet ādu ar remdenu ūdeni.

„RAU Tri-Peeling 50ml”

„RAU Tri-Peeling” ir spēcīgas iedarbības augļskābes pīlinga želeja visiem ādas tipiem. Pateicoties tā maigajai augu fermentu iedarbībai tā ir paredzēta pat kuperozai (apsārtušai) ādai. Pateicoties augļskābes enzīmiem (papaja enzīmam) tas dziļi attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām maigi, netraumējot un nekairinot ādu. Pīlinga lietošana samazina ādas pigmentāciju. Pīlinga sastāvā ietilpst Baltās tējas ekstrakts, kas ir zināms kā viens no efektīvākajiem pretnovecošanās kompunentiem. Indijas vīraks ir zināms kā sens ājūrvedas līdzeklis, kas uzlabo ādas Pitta enerģiju un veic pretiekaisuma efektu. Mūsu āda ir kā mūsu dvēseles spogulis, tādēļ tās labā dari ko labu, lai atbrīvotu to no ikdienas radītā stresa.

Lietošana:

Bagātīgi uzklājiet uz attīrītas ādas, izvairoties no acu zonas, un ļaujiet tai iedarboties – 10-20 min. (Atkarībā no ādas stāvokļa). Lai notīrītu pīlingu samitriniet ādu ar pirkstu galiem un pēc tam rūpīgi noskalojiet. Nobeigumā tonizējiet ādu ar toniku (iesakām izmantot mūsu „RAU Tonic Alcohol-Free” toniku). Procesa laikā ir jūtama neliela tirpoša sajūta, tā liecina par produkta iedarbību. Procedūdu atkārtojiet reizi 2-3 ned.

„RAU Hyaluron + Cream”

Hialuronskābe ir viena no spēcīgākajām un efektīvākajām dabiskajām ādas mitrinātājām, kas lieliski veic mitruma piesaisti ādas slāņiem un saglabā ādas tvirtumu . Tieši tādēļ, tā ir viena no populārākajām sastāvdaļām kosmētisko produktu ražošanā. Viena šīs skābes molekula spēj piesaistīt un noturēt līdz pat tūkstoš molekulām ūdens.  Turklāt hialuronskābe atbild par kolagēna un elastīna ražošanos, tajā pašā laikā pozitīvi ietekmējot ādas atjaunošanās spējas.

Gadiem ejot un apkārtējās vides ietekmē, āda zaudē uzkrāto hialuronskābi, kas ir iemesls ādas novecošanās procesiem un tādēļ ādā rodas grumbas. Tieši tādēļ ir nepieciešams uzņemt papildus hialuronskābi, lai saglabātu ādu jaunu.

Šis krēms satur vērtīgo Avokado eļļu, kas ir viena no ādas vislabāk absorbētajām eļļām, jo tā iekļūst dziļi epidermā, tādējādi palīdzot aizturēt mitrumu ādā. Tā palīdz izlīdzināt smalkās grumbiņas, uzlabot mitrumu zaudējušas ādas stāvokli un mīkstināt raupju ādu

Jūs iemīlēsiet mūsu „RAU Hyaluron Plus Cream” brīnišķīgi krēmīgo konsistenci, kura sastāv no avokādo eļļas, šī sviesta un skvalēna. Tā ātri iesūcas un tai ir patīkams aromāts.

„RAU Hyaluron Plus Cream” intensīvi mitrina jūsu ādu, kā arī aizsargā un reģenerē jūsu pašu ādas radīto hialuronskābi.

Dažāda veida hialuronskābes spēj sinhroni sastrādāties un pateicoties atšķirīgajam augsti molekulārajam sastāvam, tās spēj iedarboties dažādos jūsu ādas slāņos. UV filtri aizsargās jūsu ādu no saules staru radītajām novecošanās pazīmēm.

Lietošana:

Uzklājiet uz attīrītas ādas no rīta un vakarā.

„RAU Enzyme Peeling”

„RAU Enzyme Peeling” ir moderns augu fermentu pīlings ar Šī sviestu un skvalēnu. Kamēr mehāniskie pīlingi (ar jūras smiltīm vai cukuru) iedarbojas tikai ādas ārējos slāņos, enzīma pīlingi maigi iedarbojas ādas raga slānī. Enzīmu iedarbībā ādas virsējais raga slānis tiek maigi nolobīts netraumējot un nekairinot ādu. Tie ir īpaši piemēroti sausai, jūtīgai, iekaisušai ādai, ādai ar izsitumiem, paplašinātiem kapilāriem un pigmentāciju. Enzīmu pīlings stimulē šunu nolobīšanos bez berzes un kairinājuma. Enzīmi sašķeļ saikni starp atmirušajām ādas šūnām, dziļi attīrot to.

Lietošana:

Bagātīgi uzklājiet uz attīrītas ādas un ļaujiet iedarboties 10-20 min. (atkarībā no ādas stāvokļa). Izvairieties no acu zonas. Nobeigumā rūpīgi noskalojiet un tonizējiet ādu ar toniku (iesakām izmantot mūsu „RAU Tonic Alcohol-Free” toniku).

„RAU Hyaluron Ultimative Lifting”

Hialuronskābe ir viena no spēcīgākajām un efektīvākajām dabiskajām ādas mitrinātājām, kas lieliski veic mitruma piesaisti ādas slāņiem un saglabā ādas tvirtumu . Tieši tādēļ, tā ir viena no populārākajām sastāvdaļām kosmētisko produktu ražošanā. Viena šīs skābes molekula spēj piesaistīt un noturēt līdz pat tūkstoš molekulām ūdens.  Turklāt hialuronskābe atbild par kolagēna un elastīna ražošanos, tajā pašā laikā pozitīvi ietekmējot ādas atjaunošanās spējas.

Gadiem ejot un apkārtējās vides ietekmē, āda zaudē uzkrāto hialuronskābi, kas ir iemesls ādas novecošanās procesiem un tādēļ ādā rodas grumbas. Tieši tādēļ ir nepieciešams uzņemt papildus hialuronskābi, lai saglabātu ādu jaunu

Mūsu koncentrāts sastāv no augstas molekurālās un zemas molekulārās hialuronskābes kombinācijas, tādejādi veicot mitrumu saistošu un nostiepjošu efektu dažādos ādas slāņos. Pateicoties tā lieliskajai spējai piesaistīt mitrumu, lietojot to regulāri, jūs varat redzēt jau tūlītēju efektu. Tas ir maigs, augstas kvalitātes produkts, kuru lietošanai nepieciešami tikai pāris pilienu. Tas iesūcas jūsu ādā nekavējoties.

Lietojot to zem savas ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem, tas acīm redzami samazinās nevēlamās grumbiņas. Jūsu āda kļūs jauneklīgāka un tvirtāka, bez injekciju procedūrām. Pateicoties tā unikālajam sastāvam „RAU Hyaluron Ultimative Lifting” krēmu jūs varat lietot pat uz jūtīgas ādas, tai skaitā arī acu zonā.

Lietošana:

Uzklājiet tikai pāris pilienus koncentrāta uz nevēlamajām krunciņām un pēc tam varat lietot savus ierastos sejas kopšanas līdzekļus.

„RAU Silver Facial Washgel”

Pateicoties sudraba mikrodaļiņām kombinācijā ar ceļmallapas ekstraktu, „RAU Silver Facial Washgel” mazgāšanas želejai, piemīt antibakteriāla iedarbība.

Tā nodrošina ideālu sejas tīrīšanu un ir piemērota problemātiskai un jūtīgai sejas ādai. Lietojot kopā ar mūsu „RAU Silver Cream” tā sniedz lieliskus rezultātus cīņā ar pūtītēm un plankumiem, padarot ādu ievērojami uzlabotāku.

Ceļmallapu ekstrakts samazina sausuma sajūtu, izlīdzina un mīkstina ādu.

Pienskābe kā dabiskā mitrinošā faktora sastāvdaļa palīdz uzturēt ādas mitruma līdzsvaru, kā arī regulē tās skābju- sārmu līdzsvaru (ph) un tādējādi kontrolē baktēriju izplatību.

!Pateicoties tā unikālajām sastāvdaļām to var izmantot visa veida ādas tipiem.

Lietošana: Ar masāžas veida kustībām uzklāt uz samitrinātas vai sausa ādas un aptuveni 2 min. attīriet savu ādu. Pēc tam nomazgājiet sejas ādu ar siltu ūdeni.

Nobeigumā uzklājiet sejas kopšanas līdzekli (piem. „RAU Silver Cream”)

!Pirms lietošanas rūpīgi sakratiet, lai sudraba mikrodaļiņas vienmērīgi sajauktos.

„RAU Collagen & Hyaluronic Acid Fleece Mask”

„RAU Collagen & Hyaluronic Acid Fleece Mask” flīša maska ir izgatavota no zīdaina auduma un nodrošina jūsu ādu ar vērtīgām sastāvdaļām. Tās sastāvā ir izmantota vērtīgā hialuronskābe, kolagēns, romīšu kumelītes ziedu ekstrakts un alveja.

Gadiem ejot un apkārtējās vides ietekmē, āda zaudē uzkrāto hialuronskābi, kas ir iemesls ādas novecošanās procesiem un tā dēļ ādā rodas grumbas. Tieši tādēļ ir nepieciešams uzņemt papildus hialuronskābi, lai saglabātu ādu jaunu. 

Hialuronskābe ir viena no spēcīgākajām un efektīvākajām dabiskajām ādas mitrinātājām, kas lieliski veic mitruma piesaisti ādas slāņiem un saglabā ādas tvirtumu. Viena šīs skābes molekula spēj piesaistīt un noturēt līdz pat tūkstoš molekulām ūdens.  Turklāt hialuronskābe atbild par kolagēna un elastīna ražošanos, tajā pašā laikā pozitīvi ietekmējot ādas atjaunošanās spējas.

Alantoīns mīkstina ādas dabisko sastāvdaļu- keratīnu, kā arī uzlabo ādas mitruma piesaistīšanas spējas, kas ir īpaši nepieciešams dehidrētai (atūdeņotai) un sausai ādai, kā arī dziedē ādas brūces, mazināt ādas kairinājumu un stimulē veselīgu ādas audu veidošanos.

Romiešu kumelīšu ekstraktam piemīt nomierinoša iedarbība, tādēļ tā ir ideāli piemērota sausas un jūtīgas ādas kopšanai. 

Alveja palīdz atvērt ādas poras, izvada toksīnus un dziļi mitrina ādu, tai piemīt pretvīrusu, pret baktēriju un pretsēnīšu īpašības. Alveja ir bagātīga ar ēterisko eļļu, ogļhidrātiem, proteīnu, vitamīniem, enzīmu, minerālvielām un aminoskābēm, kuras veic ādas atjaunošanos un regulē ādas pH līmeni.

Tikai viena lietošanas reize nodrošina jūsu ādu ar intensīvu mitrināšanu un acīm redzami samazinās grumbiņas. Jūs sajutīsiet tā brīnišķīgo efektu jau pēc pirmās lietošanas reizes un jūsu sejas āda kļūs starojoša.

Lietošana:

Notīriet ādu ar „RAU Silver Facial Washgel” vai „RAU Cleansing Lotion”. Izņemiet masku no iepakojuma un maigi piespiediet to savai sejai. Ļaujiet iedarboties 20-30 min.

testkomp

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: