KAS IR SĪKDATNES

Sīkdatnes ir mazi informācijas faili, kurus www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja pārlūkprogramma saglabā www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju, piemēram, www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja pieslēgšanās informāciju, un var veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību.

www.rau-cosmetics.lv mājaslapā izmantotās sīkdatnes nevar identificēt www.rau-cosmetics.lv apmeklētāju personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā: IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes.

KĀ wwww.rau-cosmetics.lv izmanto SĪKDATNES

www.rau-cosmetics.lv mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem:

  • Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu www.rau-cosmetics.lv mājaslapas darbību, tai skaitā, ļautu www.rau-cosmetics.lv apmeklētājam izmantot www.rau-cosmetics.lv mājaslapas pakalpojumus un pieslēgties savam www.rau-cosmetics.lv mājaslapas klienta kontam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz www.rau-cosmetics.lv mājaslapas leģitīmo interesi nodrošināt www.rau-cosmetics.lv mājaslapas darbību un sniegt www.rau-cosmetics.lv apmeklētājiem pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas līdz www.rau-cosmetics.lv apmeklētājs aizver savu pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.
  • Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj www.rau-cosmetics.lv mājaslapai atpazīt un saskaitīt www.rau-cosmetics.lv mājaslapas apmeklētāju skaitu, un redzēt kā šie apmeklētāji pārvietojas wwww.rau-cosmetics.lv mājaslapā. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot www.rau-cosmetics.lv mājaslapas darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas opciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja iekārtā pastāvīgi.
  • Funkcionālās sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj www.rau-cosmetics.lv mājaslapai atcerēties www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot www.rau-cosmetics.lv mājaslapu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz www.rau-cosmetics.lv mājaslapas leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu www.rau-cosmetics.lv mājaslapas lietošanu. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja iekārtā pastāvīgi.
  • Mērķa/reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja veikto www.rau-cosmetics.lv mājaslapas apmeklējumu, www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja apmeklētās tīmekļa vietnes un saites, ko esat izmantojis, ar mērķi piedāvāt un attēlot www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja interesēm atbilstošus www.rau-cosmetics.lv mājaslapas vai www.rau-cosmetics.lv mājaslapas sadarbības partneru produktus vai pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja piekrišanu. Apmeklējot www.rau-cosmetics.lv mājaslapu un izmantojot www.rau-cosmetics.lv mājaslapas sniegtos pakalpojumus www.rau-cosmetics.lv apmeklētājs piekrīt, ka tiek izmantotas mērķa/reklāmas sīkdatnes. Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek glabātas līdz www.rau-cosmetics.lv apmeklētājs savā pārlūkprogrammā dzēsīs sīkdatnes.

Sīkdatnes apstrādājam un saņemam www.rau-cosmetics.lv mājaslapa un www.rau-cosmetics.lv mājaslapas sadarbības partneri, kuri nodrošina www.rau-cosmetics.lv mājaslapas darbību, apkopo un analizē www.rau-cosmetics.lv apmeklētāju darbību www.rau-cosmetics.lv mājaslapā. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

KĀ IEROBEŽOT UN IZDZĒST SĪKDATNES

Ja www.rau-cosmetics.lv apmeklētājs vēlas ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot www.rau-cosmetics.lv apmeklētāja lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. www.rau-cosmetics.lv apmeklētājs nevar atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt www.rau-cosmetics.lv mājaslapas funkcionēšanu. Arī no analītisko sīkdatņu izmantošanas www.rau-cosmetics.lv apmeklētājs nevar atteikties, jo tās ir nepieciešamas, lai www.rau-cosmetics.lv mājaslapa uzlabotu savu darbību.

www.rau-cosmetics.lv mājaslapā tiek izmantoti Google Analytics pakalpojumus. www.rau-cosmetics.lv apmeklētāji var atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org.

IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ

www.rau-cosmetics.lv mājaslapai ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās www.rau-cosmetics.lv mājaslapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta www.rau-cosmetics.lv mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

KONTAKTINFORMĀCIJA

www.rau-cosmetics.lv apmeklētājiem ir tiesības vērsties datu aizsardzības uzraudzības iestādē - Datu Valsts Inspekcija, Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, LV-1011, Tālr.: 67223131, E-pasts: info@dvi.gov.lv